ŠOLA V NARAVI – 7. razred

KAMP MENINA ( Rečica ob Savinji)

Zbor je v ponedeljek, 18. 5. 2015, ob 8.45 na parkirišču nasproti TUŠ-a. Peljali se bomo po štajerski avtocesti proti Celju. Na odcepu za Polzelo bomo zavili proti Savinjski  dolini in pot nadaljevali do kraja Rečica ob Savinji, kjer bomo nastanjeni v kampu Menina. Na poti bomo naredili krajši postanek za malico. Domov se bomo vrnili v petek, 22. 5. 2015, predvidoma od 15.30 do 16.00 (čas vrnitve je odvisen od razmer na cesti). Starši otroke pričakate na parkirišču nasproti TUŠ-a.

SPOROČILO STARŠEM!

NE POZABITE NA  ZDRAVSTVENE KARTICE.

V času bivanja v šoli v naravi morajo učenci spoštovati navodila učiteljev in lokalnih vodnikov.

Če bo učenec ogrožal lastno varnost in varnost sošolcev in ne bo upošteval dogovorjenih navodil, vas bomo o tem obvestili, da boste prišli ponj.

Za nujna sporočila lahko pokličete na šolski telefon 04 201 36 60 v času od 7.30 do 14.00.

Mojca Erlah,

vodja šole v naravi