Dopoldanske govorilne ure – predvidoma vsak 2. in 3. teden v mesecu.

Skupne popoldanske govorilne ure – vsak prvi torek v mesecu (razen septembra in junija) od 18.00 do 19.00.

Za pogovor z učiteljem se lahko dogovorite tudi izven urnika.

TERMINI GOVORILNIH UR 2022/23

    DOPOLDAN POPOLDAN
  Matija Horvat, ravnatelj po dogovoru

prvi torek v mesecu

18.00–19.00

  Milena Čuden, pomočnica ravnatelja po dogovoru

prvi torek v mesecu

18.00–19.00

  UČITELJI, RAZREDNIK DOPOLDAN POPOLDAN
1. A Jana Urh

torek

11.15–12.00

V učilnici 1. a

prvi torek v mesecu

18.00–19.00

  Silva Mohorič

sreda

12.05–12.55

v govorilnici

prvi torek v mesecu

18.00–19.00

1. B Apolonija Konjar

sreda

11.15–12.00

v govorilnici

prvi torek v mesecu

18.00–19.00

  Mateja Jelar

petek

11.15–12.00

v uč. gospodinjstva

prvi torek v mesecu

18.00–19.00

1. C Maja Repovž

sreda

12.05–12.55

v knjižnjici

prvi torek v mesecu

18.00–19.00

 

Ida Gračanin/

Tadeja Begelj

torek

12.05–12.55

v govorilnici

prvi torek v mesecu

18.00–19.00

2. A Silva Markun

sreda

9.10–9.55

v govorilnici

prvi torek v mesecu

18.00–19.00

  Ivana Koder

četrtek

12.05–12.55

v knjižnici

prvi torek v mesecu

18.00 – 19.00

2. B Berta Frantar

četrtek

9.10–9.55

v knjižnici

prvi torek v mesecu

18.00–19.00

  Selma Jagurdžija

sreda

11.15–12.00

v knjižnjici

prvi torek v mesecu

18.00–19.00

2. C Milena Bežan

sreda

8.20–9.05

v govorilnici

prvi torek v mesecu

18.00–19.00

  Jera Smerke

sreda

8.20–9.05

v knjižnici

prvi torek v mesecu

18.00–19.00

3. A Irena Jenko

petek

10.15–11.00

v govorilnici

prvi torek v mesecu

18.00–19.00

  Ana Koležnik

sreda

10.15–11.00

v knjižnici

prvi torek v mesecu

18.00–19.00

3. B Marjana Krt

sreda

10.15–11.00

v govorilnici

prvi torek v mesecu

18.00–19.00

  Ana Kočar

sreda

9.05–9.50

v knjižnici

prvi torek v mesecu

18.00–19.00

4. A Jasmina Tirović

sreda

11.15–12.00

v učilnica 4. a

prvi torek v mesecu

18.00–19.00

  Klavdija Prosenc

sreda

10.15–11.00

v govorilnici

prvi torek v mesecu

18.00–19.00

4. B Urška Dolenec

petek

10.15–11.00

v knjižnici

prvi torek v mesecu

18.00–19.00

  Monika Habe

petek

12.05–12.50

v govorilnici

prvi torek v mesecu

18.00–19.00

5. A Irena Mejač

sreda

9.10-9.55

V učilnice 37 (5. a)

prvi torek v mesecu

18.00–19.00

  Mateja Ž. Kostanjevec

četrtek

12.05–12.50

Kabinet 110

prvi torek v mesecu

18.00–19.00

5. B Zvezdana Perko

sreda

10.15-11.00

Učilnica 5. b

prvi torek v mesecu

18.00–19.00

  Špela Drobnič Tomšič/ Lea Cahunek

ponedeljek

12.55–13.40

V kabinetu 40

prvi torek v mesecu

18.00–19.00

5. C Barbara Zorman

petek

10.15–11.00

V učilnici 98 (5. C)

prvi torek v mesecu

18.00–19.00

  Tea Sušnik

sreda

9.10–9.55

v računalnici

prvi torek v mesecu

18.00–19.00

6. A Barbara Cankar

četrtek

9.10-9.55

v govorilnici

prvi torek v mesecu

18.00–19.00

  Tamara Gorenc po dogovoru

prvi torek v mesecu

18.00–19.00

6. B Anja Benedik

torek

8.20-9.05

v govorilnici

prvi torek v mesecu

18.00–19.00

  Renata Fink

torek

10.15-11.00

V učilnici 30

prvi torek v mesecu

18.00–19.00

6. C Mateja Bremec Ovčar

Torek

9.10-9.55

v govorilnici

prvi torek v mesecu

18.00–19.00

  Alja Pešak

sreda

10.15-11.00

v kab. zgodovine

prvi torek v mesecu

18.00–19.00

7. A Marija Erlah

sreda

11.15–12.00

kabinet biologije

prvi torek v mesecu

18.00–19.00

  Milena Čuden po dogovoru

prvi torek v mesecu

18.00–19.00

7. B Nataša Dolinšek

petek

8.20–9.05

učilnica tehnike

prvi torek v mesecu

18.00–19.00

  Uroš Zupan

Torek

11.15-12.00

V kabinetu za šport

prvi torek v mesecu

18.00–19.00

8. A Marjeta Žumer

četrtek

10.15–11.00

v učilnici zgodovine

prvi torek v mesecu

18.00–19.00

  Andreja Šušteršič

petek

9.05 – 9.55

v kabinetu kemije

prvi torek v mesecu

18.00–19.00

8. B Peter Tratnik

sreda

11.15–12.00

v kab. zgodovine

prvi torek v mesecu

18.00–19.00

  Aleš Čarman

torek

8.20-9.05

v učilnica 99 – LUM

prvi torek v mesecu

18.00–19.00

8. C Simona Norčič

ponedeljek

10.15–11.00

v kabinetu za šport

prvi torek v mesecu

18.00–19.00

  Dušan Hribernik

Torek

11.15–12.00

v kabinetu za šport

prvi torek v mesecu

18.00–19.00

9. A Anita Kržan

sreda

8.20–9.05

v učilnici za gospodinjstvo

prvi torek v mesecu

18.00–19.00

  Marija Bajc

ponedeljek

9.10-9.55

v učilnici 43

prvi torek v mesecu

18.00–19.00

9. B Urška Cerar

torek

8.20–9.05

v zbornici

prvi torek v mesecu

18.00–19.00

  Mojca Gašparić po dogovoru

prvi torek v mesecu

18.00–19.00