Govorilne ure

Do nadaljnjega se vse govorilne ure izvajajo na daljavo preko Teamsov ali telefona.

Starši se za sodelovanje dogovorite predhodno po e-pošti. Zaprosite za termin (dop./pop g. u. in Teamsi/telefon) in učitelj vam v odgovoru pošlje svoje še proste termine. Potrdite termin. Učitelj vas v dogovorjenem času pokliče bodisi preko Teamsov (preko računa otroka, za katerega se izvajajo govorilne ure) ali telefona.

SKUPNE POPOLDANSKE GOVORILNE URE:

  • vsak prvi torek v mesecu (od oktobra do maja) od 18.00 do 19.00
  • 26. 5. – zadnji torek v maju od 18.00 do 19.00
DOPOLDANSKE GOVORILNE URE:

  • predvidoma vsak 2. in 3. teden v mesecu

Za pogovor z učiteljem se lahko dogovorite tudi izven urnika.


TERMINI GOVORILNIH UR 2019/20

    DOPOLDAN POPOLDAN
Milena Čuden, v. d. ravnateljice po dogovoru prvi torek v mesecu
18.00–19.00
Marija Erlah, pom. v. d. ravnateljice po dogovoru prvi torek v mesecu
18.00–19.00
  UČITELJI, RAZREDNIKI DOPOLDAN POPOLDAN
1. A Milena Bežan četrtek
7.30–8.15
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
Silva Markun sreda
12.05 –12.50
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
1. B Tadeja Begelj torek
7.30–8.15
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
  Jasmina Tirović /
Mateja Jelar
torek
10.15 –11.00
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
2. A Jana Urh torek
10.15 –11.00
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
Ivana Koder ponedeljek
12.05 –12.50
prvi torek v mesecu
18.00 – 19.00
2. B Apolonija Konjar torek
9.10–9.55
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
  Uroš Zupan četrtek
12.05–12.50
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
2. C Mateja Zukanovič četrtek
11.15–12.00
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
  Maja Ropret torek
11.15–12.00
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
3. A Irena Jenko sreda
11.15–12.00
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
  Petra Gaberc sreda
12.05–12.50
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
3. B Marjana Krt sreda
9.10–9.55
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
Matija Horvat četrtek
10.15–11.00
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
3. C Berta Frantar ponedeljek
9.10–9.55
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
Marija Zupan sreda
10.15–11.00
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
4. A Vanja Gašperin ponedeljek
10.15–11.00
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
Urška Dolenec torek
11.15–12.00
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
4. B Silva Mohorič četrtek
9.10–9.55
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
  Mateja Preložnik četrtek
9.10–9.55
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
5. A Zvezdana Perko torek
10.15–11.00
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
Urška Posavec sreda
9.10–9.55
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
5. B Irena Mejač torek
11.15–12.00
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
  Monika Habe petek
8.20–9.05
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
5. C Barbara Zorman ponedeljek
10.15–11.00
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
Neja Komočar, socialna pedagoginja četrtek
9.10–9.55
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
6. A Nataša Dolinšek torek
8.20–9.05
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
  Tamara Gorenc,
svetovalna delavka
po dogovoru prvi torek v mesecu
18.00–19.00
6. B Urška Poljanec ponedeljek
8.20–9.05
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
  Tea Sušnik torek
9.10–9.55
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
6. C Alja Pešak ponedeljek
10.15–11.00
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
  Katja Prelesnik,
specialna pedagoginja
po dogovoru prvi torek v mesecu
18.00–19.00
7. A Marija Bajc petek
8.20–9.05
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
  Barbara Troha ponedeljek
9.10–9.55
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
7. B Anja Benedik četrtek
9.10 –9.55
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
Renata Fink sreda
10.15 –11.00
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
8. A Marjeta Žumer torek
12.05–12.50
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
Bojan Oman četrtek
10.15–11.00
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
8. B Simona Norčič ponedeljek
12.05 –12.50
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
  Dušan Hribernik torek
10.15–11.00
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
9. A Aleš Čarman ponedeljek
9.10–9.55
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
  Anita Kržan ponedeljek
7.30–8.15
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
9. B Peter Tratnik sreda
8.20–9.05
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
  Andreja Šušteršič torek
11.15–12.00
prvi torek v mesecu
18.00–19.00
Mojca Gašparić,
socialna delavka
po dogovoru prvi torek v mesecu
18.00–19.00
  Maja Papler po dogovoru prvi torek v mesecu
18.00–19.00

 

Svetovalne ure – ZA UČENCE

– Namenjene so učencem od 4. do 9. razreda.

– Za pogovor z učiteljem/svetovalno delavko se učenec dogovori individualno.