OBVESTILO – NACIONALNO PREVERJANJE ZNANJA

V sredo, 4. 5. 2022, bodo učenci 6. in 9. razreda pisali nacionalno preverjanje znanja iz slovenščine, v petek, 6. 5. 2022, pa iz matematike. Učenci se zberete ob 7.45 pred razredom, kjer boste pisali. Na vratih učilnic na predmetni stopnji bo objavljen razpored učencev po učilnicah. Učenci začnete s pisanjem preizkusa ob 8.00 in končate ob 9.00. Prosim, bodite točni!

Po končanem pisanju učenci 6. in 9. razredov nadaljujete s poukom po urniku. Učenci 7. in 8. razreda začnete pouk z 2. šolsko uro po urniku. Vrata v garderobo bomo odprli ob 9.00. V petek pa samo učenci 8. a začnejo pouk s 1 šolsko uro.

V torek, 10. 5. 2022, bodo učenci 6. razreda pisali nacionalno preverjanje znanja iz angleščine, učenci 9. razreda pa iz geografije. Učenci 6. razreda se zberete ob 7.30 pred razredom, kjer boste pisali, učenci 9. razredov pa ob 7.45. Na vratih učilnic na predmetni stopnji bo objavljen razpored učencev po učilnicah. Učenci 6. razreda začnete s pisanjem preizkusa ob 7.45, učenci 9. razreda pa ob 8.00. Nacionalni preizkus znanja boste pisali 60 minut. Ne zamujajte.

Po končanem pisanju učenci 9. razreda nadaljujete s poukom po urniku, 6. razred pa ima naravoslovni dan.

Vsem učencem 6. in 9. razreda želimo veliko pravih misli in čim več uspeha na nacionalnem preverjanju znanja.