Prijave za naslednje šolsko leto 2021_2022

V tem tednu se bo začelo zbiranje prijav za naslednje šolsko leto za nekaj različnih organizacijskih področij. Prijave bodo sprožene elektronsko. Starši jih boste avtomatsko videli ob prijavi v svoje eAsistent račune. Sprožene bodo istočasno, da vam olajšamo delo – vse bo na enem mestu in urejeno z nekaj kliki.

Zbirale se bodo naslednje prijave:

Starši letošnjega 1., 2. boste tako ob vstopu v svoje račune videli prijave na prehrano, jutranje varstvo in podaljšano bivanje.

Starši letošnjega 3., 4 boste ob vstopu v svoje račune videli prijave na neobvezni izbirni predmet, prehrano in podaljšano bivanje.

Starši letošnjega 5. razreda boste videli le prijave na neobvezni izbirni predmet in prehrano.

Starši trenutnega 6., 7. in 8. razreda pa boste videli prijavo na obvezne izbirne predmete, neobvezni izbirni predmet (francoščino) in prehrano.

Prijave za bodoče prvošolce se zbirajo ob vpisu in niso elektronske.

Prijave je treba izpolniti v vsakem primeru. Tudi če – na primer – učenec ne bo izbral nobenega neobveznega izbirnega predmeta, ali ne bo obiskoval podaljšanega bivanja ali jutranjega varstva.