Tehniški dan – PODJETNIŠTVO – 7. razred

V torek, 11. 6. 2019, bodo imeli učenci 7. razredov tehniški dan, ki ga bosta organizirali in izvedli Območna obrtno-podjetniška zbornica Kranj in Gimnazija Franceta Prešerna.

V šoli boste pomalicali, nato boste v spremstvu učiteljev odšli v staro mestno jedro Kranja, kjer si boste ogledali delo dveh podjetnikov. Potem boste pot nadaljevali do Gimnazije Franceta Prešerna.  Tam bodo potekale delavnice pod vodstvom profesorjev ekonomskih predmetov. Ob koncu boste v računalniški učilnici oblikovali predstavitev za svoje lastno podjetje in ga tudi predstavili.

Začetek: 8.20 v učilnici MAT št. 43 (7.a) in v učilnici TIT (7.b)
Prihod: predvidoma ob 13.30 pred šolo
Stroški: brezplačno
S seboj prinesite: pisala (peresnico), copate in domačo nalogo

Na tehniškem dnevu spremljajte razlago ter upoštevajte navodila in opozorila učiteljev spremljevalcev ter izvajalcev, da bo dan potekal nemoteno in varno. Telefoni niso dovoljeni.

Učiteljici: Nataša Dolinšek in Marija Bajc