Koristno

Pod tem zavihkom lahko starši in učitelji najdemo povezave na koristna predavanja in druge prispevke povezane z vzgojo in delom z otroki in mladostniki.

Vabimo k ogledu.

Ohranjanje mladostnika v svetu živih odnosov (doc. dr. Andreja Poljanec)

Video vsebine na temo varnosti na internetu

_______________________________________________________________________________

Vabimo vas na predavanje za starše na temo “Splet, e-cigareta in mladostnikov življenjski svet”, ki bo v torek, 9. 4. 2024, ob 17.30 v prostorih Mestne občine Kranj.

Lokalna akcijska skupina MOK je skupaj s kranjskimi osnovnimi šolami in javnimi zavodi pripravila preventivno akcijo – Stop zasvojenosti. Sodelovala je tudi naša šola. Učenke prostovoljke naše šole so skupaj z mentoricama pripravile kratek film, kjer so predstavile svoj pogled na zasvojenost. Filmček je bil izbran za predstavitev na predavanju za starše.

Več o predavanju in predavatelju si lahko preberete s klikom na naslov predavanja.

_______________________________________________________________________________

Vse več kratkovidnih otrok – Oftamolog dr. Marko Hawlina o vplivu gledanja na zaslone s kratke razdalje (čas med 42. in 56. minuto)