Srednja šola Jesenice vas vabi na dan odprtih vrat, ki bo v ponedeljek, 5. 12. 2022, od 12.00 do 14.00. Na dogodek se je potrebno prijaviti do 30. 11. 2022. Več informacij dobite na tej povezavi.

Vabljeni na promocijski dogodek Srednje šole za oblikovanje in fotografijo Ljubljana (SŠOF), ki bo v sredo, 7. 12. 2022, ob 18.00. Več na tej povezavi.

Vabljeni na Dan odprtih oken Srednje gradbene, geodetske in okoljevarstvene šole Ljubljana, ki bo v sredo 7. 12. 2022, ob 17.00 preko ZOOM konference in na dan odprtih vrt, ki bo v torek, 13. 12. 2022, ob 9.00 na šoli.

Vabljeni na dneva odprtih vrat Gimnazije Kranj, ki bosta v torek, 22. 11. 2022, ob 14.00 in v četrtek, 24. 11. 2022, ob 9.30. Več informacij najdete v priloženem plakatu in zloženki.

Dan odprtih vrat na Gimnaziji Franceta Prešerna bo v torek, 22. 11. 2022, ob 18.00. Vabljeni! Na šoli vam bodo predstavili programe, dejavnosti, odgovorili na vaša vprašanja ter vas popeljali skozi šolske prostore.

________________________________________________________________________________________________________________________

Strokovna gimnazija ŠC Kranj vas vabi na dogodek Inženirke in inženirji bomo!, ki bo v četrtek, 17. 11. 2022, ob 10.00. Na tej povezavi najdete še informativna gradiva strokovne gimnazije.

Vabljeni na Dan gimnazije (predstavitev tehniške gimnazije), ki bo potekal na Biotehniškem centru Naklo, v četrtek, 17. 11. 2022.

Vabljeni na dan odprtih vrat na Dvojezično zvezno trgovsko akademijo Celovec, ki bo 17. 11. 2022, med 10.00 in 14.00.

Vabljeni na DAN ODPRTIH VRAT na Srednji zdravstveni šoli. Za obisk dogodka je potrebna prijava do 14. 11. 2022. Več na povezavi.

Vabljeni na Vrtiljak poklicev, ki bo potekal na Biotehniškem centru Naklo v četrtek, 10. 11. 2022, ob 16.00.

Vabljeni na predstavitev poklica – industrijska oblikovalka, ki bo v torek 25. 10. 2022, med 16.00 in 18.30 v šolski knjižnici.

Vabljeni na dogodek, ki ga organizira podjetje Marmor Hotavlje. Dogodek bo potekal v soboto, 22. 10. 2022, s pričetkom ob 10. uri. Več informacij najdete na spodnji povezavi.

Marmor Hotavlje – Informativni dan: Predstavitev poklicev v praksi