Govorilne ure

Dopoldanske govorilne ure – predvidoma vsak 2. in 3. teden v mesecu.

Skupne popoldanske govorilne ure – vsak prvi torek v mesecu (razen septembra in junija) od 18.00 do 19.00.

Za pogovor z učiteljem se lahko dogovorite tudi izven urnika.

TERMINI GOVORILNIH UR 2023/24

  
  
DOPOLDAN
POPOLDAN
 
Matija Horvat, ravnatelj
po dogovoru
prvi / drugi torek v mesecu
18.00–19.00
 
Milena Čuden, pomočnica ravnatelja
po dogovoru
prvi / drugi torek v mesecu

18.00–19.00
  
UČITELJI, RAZREDNIKI  
DOPOLDAN
POPOLDAN
1. A
Berta Frantar
sreda

10.15–11.00
prvi / drugi torek v mesecu

18.00–19.00
 
Mateja Jelar
torek

10.15–11.00
prvi / drugi torek v mesecu

18.00–19.00
1. B
Milena Bežan
sreda

9.10–9.55
prvi / drugi torek v mesecu

18.00–19.00
 
Silva Markun
petek

8.20–9.05
prvi / drugi torek v mesecu

18.00–19.00
2. A
Jana Urh
četrtek

9.10–9.55
prvi / drugi torek v mesecu

18.00–19.00
 
Silva Mohorič
torek

8.20–9.05
prvi / drugi torek v mesecu

18.00–19.00
2. B
Apolonija Konjar
torek

9.10–9.55
prvi / drugi torek v mesecu

18.00–19.00
 
Ivana Koder
četrtek

12.05–12.50
prvi / drugi torek v mesecu

18.00–19.00
2. C 
Maja Repovž
ponedeljek

11.15–12.00
prvi / drugi torek v mesecu

18.00–19.00
 
Tadeja Begelj
sreda

12.05–12.50
prvi / drugi torek v mesecu

18.00–19.00
3. A
Selma Jagurdžija
sreda

10.15–11.00
prvi / drugi torek v mesecu

18.00–19.00
 
Klavdija Prosenc
sreda

11.15–12.00
prvi / drugi torek v mesecu

18.00–19.00
3. B
Marjana Krt
sreda

11.15–12.00
prvi / drugi torek v mesecu

18.00–19.00
 
Ana Kočar
sreda

8.20–9.05
prvi / drugi torek v mesecu

18.00–19.00
3. C
Irena Jenko
ponedeljek

9.10 –9.55
prvi / drugi torek v mesecu

18.00–19.00
 
Anja Dežman
petek

12.05 –12.50
prvi / drugi torek v mesecu

18.00–19.00
4. A
Jasmina Tirović
četrtek

10.15–11.00
prvi / drugi torek v mesecu

18.00–19.00
 
Neža Verlič
ponedeljek

8.20–9.05
prvi / drugi torek v mesecu

18.00–19.00
4. B
Irena Mejač
torek

9.10–9.55
prvi / drugi torek v mesecu

18.00–19.00
 
Mateja Žvokelj

Kostanjevec

specialna pedagoginja
ponedeljek

7.30–8.15
prvi / drugi torek v mesecu

18.00–19.00
5. A
Zvezdana Perko
sreda

8.20–9.05
prvi / drugi torek v mesecu

18.00–19.00
 
Dušan Hribernik
ponedeljek

10.15–11.00
prvi / drugi torek v mesecu

18.00–19.00
5. B
Barbara Zorman
sreda

10.15–11.00
prvi / drugi torek v mesecu

18.00–19.00
 
Claudia Demšar Babnik specialna pedagoginja
četrtek

7.30–8.15
prvi / drugi torek v mesecu

18.00–19.00
6. A
Marija Erlah
ponedeljek

10.15–11.00
prvi / drugi torek v mesecu

18.00–19.00
 
Ana Koležnik
petek 

10.15–11.00
prvi / drugi torek v mesecu

18.00–19.00
6. B
Urška Cerar
torek

10.15–11.00
prvi / drugi torek v mesecu

18.00–19.00
 
Mojca Gašparić Rednak

socialna delavka  
po dogovoru
prvi / drugi torek v mesecu

18.00–19.00
6. C
Alja Pešak
torek

9.10–9.55
prvi / drugi torek v mesecu

18.00–19.00
 
Nataša Dolinšek
ponedeljek

10.15–11.00
prvi / drugi torek v mesecu

18.00–19.00
7. A
Barbara Cankar  
petek

9.10–9.55
prvi / drugi torek v mesecu

18.00–19.00
 
Tamara Gorenc

svetovalna delavka
po dogovoru
prvi / drugi torek v mesecu

18.00–19.00
7. B
Mateja Bremec Ovčar
sreda

9.10–9.55
prvi / drugi torek v mesecu

18.00–19.00
 
Lea Cahunek

socialna pedagoginja
ponedeljek

12.05–12.50
prvi / drugi torek v mesecu

18.00–19.00
7. C
Anja Benedik
ponedeljek

11.15–12.00
prvi / drugi torek v mesecu

18.00–19.00
 
Renata Fink
sreda

10.15–11.00
prvi / drugi torek v mesecu

18.00–19.00
8. A
Anita Kržan
torek

8.20–9.05
prvi / drugi torek v mesecu

18.00–19.00
 
Milena Čuden
po dogovoru
prvi / drugi torek v mesecu

18.00–19.00
8. B
Andreja Šušteršič
torek

10.15–11.00
prvi / drugi torek v mesecu

18.00–19.00
 
Marija Bajc
ponedeljek

11.15–12.00
prvi / drugi torek v mesecu

18.00–19.00
9. A
Marjeta Žumer
ponedeljek

9.10.–9.55
prvi / drugi torek v mesecu

18.00–19.00
 
Tea Sušnik
petek

8.20–9.05
prvi / drugi torek v mesecu

18.00–19.00
9. B
Peter Tratnik
četrtek

10.15–11.00
prvi / drugi torek v mesecu

18.00–19.00
 
Aleš Čarman
ponedeljek

10.15 –11.00
prvi / drugi torek v mesecu

18.00–19.00
9. C
Simona Norčič
četrtek

10.15–11.00
prvi / drugi torek v mesecu

18.00–19.00
 
Uroš Zupan
ponedeljek

10.15–11.00
prvi / drugi torek v mesecu

18.00–19.00
 
Vlasta Košnik Škrjanc svetovalna delavka
po dogovoru
prvi / drugi torek v mesecu

18.00–19.00
 
Tjaša Obal knjižničarka
po dogovoru
prvi / drugi torek v mesecu

18.00–19.00
 
Irena Fifolt

surdopedagoginja in logopedinja
po dogovoru
 
(Visited 564 times, 2 visits today)
Dostopnost