Odprte so prijave za naslednje leto

Spoštovani starši!

V teh dneh smo v eAsistentu omogočili elektronske prijave za več področij, ki so povezana z organizacijo našega dela v šolskem letu 2023/24. Ta področja so:
– PRIJAVE NA PREHRANO (malica, kosilo, popoldanska malica) – za vse letošnje učence od 1. do 8. razreda
– IZBIRA OBVEZNIH IZBIRNIH PREDMETOV – za letošnje učence od 6. do 8. razreda.
– IZBIRA NEOBVEZNIH IZBIRNIH PREDMETOV – za letošnje učence od 3. do 8. razreda.
– PRIJAVE NA JUTRANJE VARSTVO – za letošnje učence 1. in 2. razreda.
– PRIJAVE NA PODALJŠANO BIVANJE – za letošnje učence od 1. do 3. razreda.

Rok za oddajo vseh prijav je enak – 20. 5. 2023

Navodila za izpolnjevanje so del e-obrazcev v eAsistentu. Prosimo vas, da se prijavite v vaš račun v eAsistentu ter izpolnite e-obrazce v danem roku.

Starši z več otroki morate obrazce izpolniti za vsakega učenca posebej.
Opisi obveznih in neobveznih izbirnih predmetov so že dosegljivi na spletni strani šole.

V priponki si lahko pogledate kako okvirno poteka prijava (slikovno gradivo). Možna so manjša odstopanja, ker so to slike postopka iz prejšnjih let.

V primeru pozabljenih gesel za easistenta pokličite/pišite na eAsistenta: info@easistent.com ali telefon 01/777 33 99

Več informacij glede prijav lahko dobite tudi v naši svetovalni službi.

Brošura za obvezne izbirne predmete 2023_24

Brošura za neobvezne izbirne predmete 2023_24