IZPOSOJA KNJIG V ŠOLSKI KNJIŽNICI

Sončni vzhod prebuja naravo,  branje knjig razsvetljuje glavo.

(mongolski pregovor)

Ker verjetno nekateri že pogrešate branje knjig, potovanje v svet domišljije, si lahko od srede, 6. 1. 2021, izposodite knjige tudi v šolski knjižnici.

Na e-naslov knjižničarke: maja.papler@guest.arnes.si sporočite naslov knjige/knjig, ki bi si jo/jih želeli izposoditi. Da bo knjižničarka vedela, komu bo posojala knjige, pripišite svoje ime, priimek in razred ter oddelek (npr. 6. a).

Ko bo knjižničarka prejela vaše naročilo in pogledala, ali si željene knjige lahko izposodite, vas bo o tem obvestila preko vašega e-naslova. Naročene knjige boste prejeli pred glavnim vhodom, kjer vam jih bo knjižničarka izročila vsak dan med 10.00 in 12.00. (Ko pridete v šolo, pozvonite, saj je šola zaprta.)

Prosimo tudi, da vrnete knjige, ki jih imate izposojene. Hvaležni vam bodo tisti, ki si želijo prebrati knjige, ki jih imate doma.

Upamo, da si boste našli čas tudi za branje dobrih knjig.