Šola v naravi – Fara

Učiteljice sporočajo: “Domov prihajamo danes 15.5 med 16.15 in 16.30 uro”
Na tej strani bomo dodajali sporočila, ki nam jih pošiljajo iz šole v naravi.

14.5.2015
“Drugi dan je bil najboljši. Po ogledu muzeja Kaštel Zrinskih na Hrvaškem in okusnem kosilu, smo se prepustili športnim užitkom. Svoje plezalne sposobnosti smo preizkusili v adrenalinskem parku, znanje in hitrost pa v orientacijskem teku ter večernem kvizu Male sive celice po Farsko. Pravo presenečenje s čudovitimi svetlobnimi efekti je bil disko v telovadnici. Vse skupaj pa so nam še začinili s sladkimi jagodami.”  Več si poglejte na slikah v galeriji.

13.5.2015
“Današnje popoldne v Fari smo porabili za spoznavanje bližnje okolice. Ogledali smo si različne znamenitosti kraja: slap Nežica z lehnjakovimi pragovi, lončarsko galerijo in pocingljali z zvončkom želja. Kako lep in zanimiv dan, smo imeli pa si lahko ogledate še na slikah v galeriji. Narava je tu zelo lepa, kot v pravljici.”